Kawa Spod Lady

Kawa Spod Lady

02/11/2018

Projekt indywidualny dla PSS Społem Kielce

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu projekt przygotowany na zamówienie PSS Społem Kielce. Spółdzielnia ta czerpie ze swojej historii to co najlepsze. Projekty przygotowane przez zespół kreatywny nawiązują bezpośrednio do stylistyki PRL. Tło etykiety stanowi naturalny kolor papieru ekologicznego, kolorem przypominający jakże wszechobecny w minionej epoce “papier śniadaniowy”. Struktura materiału jest delikatnie szorstka. Nadruk wykonany został w technologii fleksograficznej.
Rozwój linii stanowić będą worki 1000 gr. oraz 500 gr. z kawą ziarnistą.

Wnętrze produktu stanowi kawa mielona (100% arabica w wersji “delikatna w smaku” oraz mieszanka arabicy i robusty 80/20 w wersji “mocna w smaku”). Kawa przeszła proces wypalania w naszej palarni kawy “Siedlecka Manufaktura Kawy” (siedleckamanufakturakawy.pl).

Za projekt kreatywny odpowiada agencja ChilloutGroup (chilloutgroup.pl)
Za wydruk odpowiada drukarnia Mijal Druk (mijaldruk.pl).

Jednocześnie pragniemy poinformować, że firma PSS Społem Kielce oraz Questo Sp.z.o.o. podpisały umowę o długofalowej współpracy ma bazie, której do wybranych sklepów Społem Kielce trafią ekspresy do kawy dystrybuowanej przez Questo Sp.z.o.o. marki Kaffit (ekspresy-kaffit.com.pl), które umożliwią rozwój sieci w kierunku produktów Buy2Go.