Private Labeling – Twoja marka w zasięgu ręki

Private Labeling – Twoja marka w zasięgu ręki

25/04/2019

Private Labeling – startujemy!

Nasze kawy dedykowane do koszy okolicznościowych cieszą się coraz większym uznaniem, nie tylko z powodu jej smaku i aromatu, gdyż pochodzi z naszej palarni (SiedleckaManufakturaKawy.pl) ale również dzięki różnorodności naszych kreacji.
Obecnie posiadamy bogaty wybór kreacji w ujęciu kolorystycznym i graficznym, dzięki którym nasze produkty często wzbogacają i urozmaicają zestawy prezentowe wielu firm, zarówno w koszach okolicznościowych jak również całorocznych. Lata doświadczeń i nabyte know przekształciło się w filozofię naszego biznesu polegającą na umiejętnym dopasowaniu produktu w ujęciu różnorodności wnętrza,
Nasze kawy dedykujemy również pod marki własne naszych klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzamy naszą ofertę o kawy reklamowe, personalizowane, okolicznościowe i dedykowane, z uwzględnieniem indywidualnych projektów i kreacji.
Wypalając kilka mieszanek do naszych opakowań możemy aplikować każdą z nich, zarówno jako ziarnistą jak i mieloną.
Mając świadomość, iż kawa jako produkt jest powszechna i uniwersalna wierzymy, że zasili Państwa portfolio i spotka się z zainteresowaniem ze strony Państwa klientów.

Tym samym dołączamy do firm, które świadczą usługę Privete Labelingu.
Bez względu na to czy jest młodym Przedsiębiorcą ze świeżym pomysłem na markę własną czy też reprezentujesz ogromną korporację – od dzisiaj kawa wypalana w naszej palarni oraz Secco i Processo dystrybuowane przez nas może stać się podstawą Twojej dystrybucji.

Pomożemy Ci w zaprojektowaniu logotypu oraz kreacji opakowania w oparciu o zestaw autorsko opracowanych badań ujawniających największe zalety projektu. Udostępnimy Ci portfolio sprawdzonych opakowań dostosowanych do oczekiwań współczesnego konsumenta.
Zapoznaj się z naszą ofertą w sekcji PRODUKTY i skontaktuj się z nami.